town

Aktualności

19.12.2019

Mamy przyjemność udostępnienia komunikatu prasowego dotyczącego postępów w realizacji przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego projektu unijnego COMPETE IN.

Zapraszamy do lektury!

Załącznik - komunikat prasowy

więcej >>
18.12.2019

Ponad 120 osób postanowiło wysłuchać ekspertów oraz porozmawiać z praktykami podczas kolejnego organizowanego przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju spotkania z cyklu Doing Business.

więcej >>
09.12.2019

Na zaproszenie Pana Jacka Bogusławskiego, Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego, w dniu 9 grudnia uczestniczyliśmy w śniadaniu biznesowym przedsiębiorców w Pile. Było wyjątkowo. Dyskutowaliśmy o aktualnych sprawach, a ożywiona wymiana zdań przeniosła się płynnie na ofertę WFR. Produkty finansowe spotkały się z dużym zainteresowaniem, mamy więc nadzieję, że wkrótce grono pożyczkobiorców powiększy się o firmy z Piły. Na spotkaniu Prezes Hubert Zobel zapowiedział rozszerzenie oferty instrumentów finansowych Spółki dedykowanych przedsiębiorcom.

więcej >>
06.12.2019

15 listopada 2019 r. odbyło się spotkanie z cyklu „Doing Business” poświęcone rynkom Szwecji, Norwegii, Danii oraz Finlandii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=_dG2jwjnfyQ

 

więcej >>
04.12.2019

W dniach 25-27 oraz 29 listopada br. Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. wraz ze Starostwem Powiatowym w Krotoszynie, Urzędem Miejskim w Krotoszynie, Starostwem Powiatowym w Wągrowcu, Starostwem Powiatowym w Rawiczu oraz Starostwem Powiatowym w Koninie współorganizował cykl spotkań pn. „Możliwości rozwoju Samorządów i Przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju oraz WRPO 2014+”. Spotkania skierowane były do jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego.

więcej >>

Strony