town

Aktualności

26.07.2019

Spotkanie z cyklu „Doing Business” poświęcone rynkom Chin, Singapuru i Japonii już za nami. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia !!! ->  https://www.facebook.com/WielkopolskiFunduszRozwoju/ 

więcej >>
09.07.2019

W sobotę, 6 lipca br. w Krotoszynie odbył się Ogólnopolski Festiwal Sztuki, Wzornictwa i Technologii pn. TECH ART.

Podczas festiwalu uczestnicy mogli poznać dorobek artystyczny polskich twórców i pionierów w swoich dziedzinach takich jak: fotografia, grafika, rzeźba, malarstwo, rysunek i technologia.

W wydarzenie zostało zaangażowanych około 30 różnych organizacji m.in. wykładowcy z Politechniki Poznańskiej, artyści, graficy, fotograficy, uczelnie medyczne czy instytucje otoczenia biznesu.

więcej >>
09.07.2019

W 2018 r. eksport do Azji stanowił mniej niż 2,5% wartości całego polskiego eksportu, a import odpowiadał za 20% wartości całego polskiego importu. W handlu z państwami Azji odnotowujemy wysoki deficyt; m.in. aby zmienić ten stan Wielkopolski Fundusz Rozwoju zorganizował 4 lipca dla przedsiębiorców z regionu kolejne spotkanie z cyklu „Doing Business” poświęcone rynkom Chin, Singapuru i Japonii. Jak zwykle zaszczycili nas znamienici goście.

więcej >>
01.07.2019

W dniach 25 - 26 czerwca 2019 roku w Pałacu w Wąsowie odbyło się Seminarium dla Pośredników Finansowych zorganizowane przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. Celem spotkania było zaprezentowanie między innymi planów produktowych oraz założeń dla nowego produktu pożyczkowego skierowanego dla Pośredników Finansowych. Podczas forum odbyły się dyskusje  dotyczące zagadnień wymagających wyjaśnień oraz spotkania bilateralne.

więcej >>
28.06.2019

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. odwiedziła w dniu 27 czerwca br. Pani Karolina Zatorska, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w  Los Angeles wraz z wielkopolskim przedsiębiorcą, który właśnie rozpoczął swój biznes w Stanach.

więcej >>

Strony